eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Rooney je připraven podepsat rekordní smlouvu!

Autor:
Datum: 19. 2. 2014

V Manchesteru United se schyluje k podepsání rekordní smlouvy s Waynem Rooneym. Tomu už stačí dát jen pero do ruky, čímž by si zajistil 70 miliónů liber za celou dobu kontraktu, což dělá asi 300 tisíc liber týdně. Smlouva by měla trvat do června 2018.

Součástí smlouvy má být ale i klauzule, podle které se Rooney stane kapitánem klubu. To se nelíbí ale většině fanoušků United, kteří mu stále nemůžou odpustit jeho pokus o odchod z klubu v roce 2010. A další vroubek si udělal u fanoušků i loni na konci sezóny. Legendární Sir Alex Ferguson prohlásil, že Rooney podal žádost o přestup, sám hráč ovšem tuto zprávu dementoval.

Právě kvůli těmto Rooneyho excesům je pochopitelné, proč fanoušci nechtějí za kapitána někoho, kdo už dvakrát chtěl opustit jejich klub a pravděpodobně zůstává jen kvůli velkým penězům. Na Rooneyho obranu je ovšem dodat, že na hřišti nechává každý zápas 200 procent, což se letos o některých hráčích říct nedá.

Dnes je ovšem jasné, že Rooney už je v Manchesteru v podstatě legendou. V historické tabulce střelců mu patří 4. místo a na legendárního Bobbyho Charltona mu chybí už jen 41 přesných zásahů.

-Radim Hodonský-
(zdroj fotky: facebook.com/WayneRooney)

Reklama


Komentáře


One Comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nové číslo: Ligový speciál v prodeji již tento čtvrtek

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace