eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Rooney pokukuje po kapitánských páskách

Autor:
Datum: 12. 3. 2014

Wayne Rooney potvrdil, že touží být kapitánem Manchesteru United a anglického národního týmu. Ve svém klubu je to i velmi pravděpodobné, protože současný kapitán Rudých ďáblů Nemanja Vidič odchází po sezóně do Interu Milán a manažer David Moyes bude muset volit nového vůdce kabiny.

V národním týmu se vše bude odvíjet podle toho, jestli se Steven Gerrard rozhodne reprezentovat i po mistrovství světa.

Ať už na sobě mám kapitánskou pásku, nebo ne, vždy se snažím být na hřišti docela hlasitý. Snažím se tím spoluhráčů pomoci, protože myslím, že být upřímný je ta nejdůležitější věc.“ řekl anglický útočník.

Rooney také působí jako vzor pro své mladší spoluhráče, kterým se snaží pomáhat a předávat své zkušenosti, například mladému Januzajovi.

Zůstal jsem s Adnanem už několikrát po tréninku a pomáhal mu.“ prozradil Rooney.

Rooney by možná byl u Rudých ďáblů jasná volba na pozici kapitána, ovšem kvůli jeho žádostem o odchod z klubu si jej fanoušci jako kapitána moc nepřejí.

-Radim Hodonský-
(zdroj fotky: facebook.com/WayneRooney)

Reklama


Komentáře


One Comment

  1. Pingback: VIDEO: Stihne Falcao MS? Při tréninku ho motivuje legendární boxer Rocky! - Radamel Falcao - Radamel Falcao

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace